Ana sayfa

Guangdong Jingfu Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Guangdong JingFu Technology CO, LTD, guangdong Çin'de yer almaktadır, fabrikamız denizaşırı pazar için yüksek kaliteli optik ürünler geliştirmeye ve üretmeye odaklanmaktadır.

 

Fabrikamızda %85'ten fazla parça üretilmektedir.Optik montaj için profesyonel tozsuz üretim hattımız var.Şirket, ürün araştırma ve geliştirme, kalıp imalatı ve bakımı, plastik donanım imalatı, CNC makineleri, optik lens taşlama, parça pişirme, yumuşak çanta omuz kemeri imalatı ve bitmiş ürün montajı sistem üretim kapasitesine sahiptir.Şu anda, ürün bileşenlerinin ve aksesuarlarının kendi kendine üretim oranı % 85'in üzerine çıkmıştır.

 

Fabrikamızın Ar-Ge kapasitesi.Tasarım ürün görünümünden, yapı tasarımından, Optik mühendisinden, ambalaj tasarım mühendisinden, fabrikamızdan yaptığımız tüm mühendis ekiplerimiz var.Müşterilerimiz için zamanında ve en iyi özelleştirilmiş hizmeti sağlayabiliriz.

 

Tamamen kalite kontrol sistemlerimiz var.Fabrikamız kaliteli ürün, IQC, IPQC, IEQC, QC'ye odaklanmaktadır.Gelen malzemeler ve bitmiş ürünler için sıkı bir kalite kontrol sistemimiz var. Amacımız, müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak ve denizaşırı ülkelerde marka itibarlarını geliştirmelerini desteklemektir.

 

Birkaç tane patent sertifikamız var.Fabrikamız aylık olarak yeni optik sistem ve yeni tasarım, yeni takımlar geliştirecektir.Amacımız, müşterimiz için daha fazla yeni teknoloji ve yeni tasarım ürünü sunmak ve müşterimizin işini artırmasını sağlamaktır.

 

 

Hızlı teslimat ve servis.Fabrikamız bazı hızlı hareket eden ürünler için malzeme stoklayacak ve bu, müşteriye zamanında teslimatı, özellikle amazon, ebay, kendi web sitesi gibi bazı çevrimiçi müşterileri desteklemektedir ...... ücretsiz etiket hizmeti sağlayabiliriz.

 

 

Bize hoş geldiniz ve fabrikamızı ziyaret edin: E-posta:md@perdixworld.com Whatsapp:008613790311836

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Optik alanında 10 yılı aşkın zengin deneyime sahip, kaliteli ürün ve kompakt kullanıma odaklanıyoruz.

Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz.

Guangdong Jingfu Technology Co., Ltd. Guangdong Jingfu Technology Co., Ltd. Guangdong Jingfu Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : girdap, zeiss, keşif, SIG

No. Çalışanları : 60~100

Yıllık satış : 10000000-15000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 90% - 100%